Sıkça Sorulan Sorular | Inanc Turizm

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorular sorular

Diğer İşlemler

Tüm otellerimizde Wifi hizmeti vardır. Lakin oteller yapılarının büyüklüğü nedeniyle  her odada istenilen düzeyde çekmeyebilir. İnternet ihtiyacı olan yolcularımızın lobiye gelerek interneti kullanmalarını tavsiye ederiz.
İstanbul dışından umreye katılacak yolcularımıza Türk Hava Yolları ile ücretsiz yurtiçi aktarmalar yapmaktayız. Yaşadığınız yere en yakın havalimanını kullanarak gidiş ve dönüşte sizlere ücretsiz transferler sağlayabiliriz.

Değişim ve İptal İşlemleri

Umre Hizmetleri

Umre programlarında konaklayacağımız otellerimizde , Mekke ve Medine otellerimizde en öncelikli hedefimiz otelin konumu, temizliği, konforu, yemekleri ve müşteri memnuniyetine katkısıdır. Bu konuda her zaman 5 yıldızlı, yüksek müşteri memnuniyetli  otelleri tercih ediyoruz. 


Bu konuda son derece hassas olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Her tur programı  için, tur detayında otelin adı, yıldızı, konumu ve görselleriyle belirtilmiştir. Bu oteller önceden yerleri satın alınmak suretiyle net olarak kalınacak otellerdir.  

Rezervasyon Soruları

Pasaport çıkarabilmek için öncelikle İçişleri Bakanlığı Nüfus Müdürlüğü’nden online randevu almak gerekmektedir. Randevu alırken karşınıza çıkacak adımları takip edin ve gerekli evrakları toplayıp bankaya pasaport harç parasını yatırabilirsiniz.
Türk Hava Yolları’nda yeterli mil puanınız var ise umre bileti kesebilirsiniz. Bilet bedeli ise tarafınıza indirim olarak uygulanacaktır.
- En az 1 yıllık geçerlilik süresi olan pasaport,
- 1’er adet fotoğraf (biyometrik, vesikalık farketmez)
- 1’er adet kimlik fotokopisi
- 45 yaş altı bayanların yanlarında mahremleri (eş, baba, 18 yaşından büyük erkek kardeş, amca, dayı, dede) gibi 1. Dereceden erkek bir akraba olması gerekmektedir. Gelecek kişiye uygun olarak Nüfus kayıt örneği alınacaktır.
Yeni pasaport çıkartacaksanız en az 1 yıllık çıkartmanız gerekmektedir. Mevcutta bir pasaportunuz var ise vize işlemlerinden önce geçerlilik süresinin en az 7 ay olması gerekmektedir.
İstanbul dışında yaşayan yolcularımız evraklarını kargo yolu ile göndermeleri gerekmektedir.
Tüm yolcularımıza 1 adet bavul olarak kullanılacak tekerlekli çanta, 1 adet el çantası ve 1 adet sırt çantası vermekteyiz. Ayrıca seccade, İnanç turizm umre kitapçığı, 1’er adet kokusuz sabun ve erkeklere ihram kıyafetini hediye olarak vermekteyiz.
Yolcularımız yanlarına Türk Lirası alabilirler. Medine ve Mekke’de konaklama yapacağımız otellerin alt katlarında bulunan dövizcilerden Türk Lirasını, Suudi Arabistan Riyaline çevirerek o şekilde Medine ve Mekke’de alışveriş yapabilirler.

Unutulmaz Umre

İnanç Tur; maddi ve manevi olarak en iyi umre hizmeti almanız için yıllardır büyük bir özenle çalışmaktadır. Otellerden, rehberlere, havayolundan, hocalara en iyileriyle her zaman yanınızdayız.

Sizi Arayalım veya Hizmet Al