Yorumlar | Müşteri Şikayetleri, Inanc Turizm

Yolcu Yorumları

Sizlerden gelen, %100 gerçek yolcu yorumları.
Tüm objektif yorum, şikayet ve önerileri yayınlıyoruz.

97

% memnuniyet

memnun

yolcu

Misafir Yorumları

Gerçek kişiler ve misafirler tarafından yapılmış yorumlardır.

10.0
Prof.Dr Necmettin GÜNDOĞDU
Nisan ayında katıldığımız umre progragramınızdan çok memnun ayrıldık, tüm personelinize teşekkürler.

10.0
Kenan SOFUOĞLU
Mahmut Bey ve ekibine verdikleri güzel hizmetlerden dolayı ailece teşekkürlerimizi sunuyoruz.

10.0
Hidayet TURKOGLU
İnanç Turizm ailesine; bize karşı sergiledikleri çok özel ilgileri dolayısıyla teşekkürlerimi iletirim.

9.9
Hayel ALTUNTAŞ
20.Haziran.2017 tarihinde Ramazan umresi Yapma şansım oldu Kabe'ye ilk defa gidiyordum titiz bir Araştırmadan sonra bu firmaya karar verdim Tek bir bayan olarak gittiğim için bayağı bir araştırma yaptım Rabbime şükürler olsun Çok iyi bir seçim yapmışım gerek İstanbul'daki İlgili arkadaşlar özellikle Kenan Beye teşekkür ediyorum gerek Kabe'de hocalarımız Osman Hoca ve Mehmet hocaya çok çok teşekkür. Kesinlikle hiç tereddüt etmeden Tercih edebilirsiniz. Allah'ın selamı üzerinize olsun.

10.0
Alper Tamay
İnternette ailemle gidebileceğim bir tur şirketi ararken Rabbim karşıma İnanç Tur çıkardı.47 Yaşındayım.6 Aylık bebeğimizle ziyartte bulunduk.Dünyanın pek çok ülkesine Tur şirketleri ile gittim.Sayısını bilmediğim otellerde iş içinde gezi içinde kaldım.Ancak İnanç Tur ile tanıştıktan sonra şunu anladımki ben Tur şirketi Tur Programı ve Rehberlik görmemişim.Derler ya bir dediğim iki olmadı diye yok kardeşim bir dediğim 1.1 bile olmadan yapıldı.Helali hoş olsun verdiğim ücrete.Helal olsun böyle insanları bünyesinde çalıştıran o iş verene.İsmini tek tek sayamayacağım ama özellikle teşekkur etmek istediğim bir kaç isme ; Soner beye,Medineden Mehmet hocama,Mekkeden Mahmut beye,Değerli hocama.... ve ismini şu an hatırlayamadığım diğer arkadaşlara sonsuz teşekkurler.Allah sizden binlerce kez razı olsun.
İşlerinde Çok Profosyoneller kardeşim.O Kadarki Olumsuz yorum bulamazsınız.

10.0
İNCİ BAYSAL
İnternetten araştırıp yorumlara göre ablamla gittiğimiz 10 günlük Umre Turundan çok memnun kaldık.Emeği geçen herkese çok teşekkürler.Turda sadece 3 kişi katılım olmasına rağmen iptal etmediler. Otellerden ve yemeklerinden çok memnun kaldık.İnşallah tekrar görüşmek üzere.

10.0
Ceylan ÖKTEM
Tur programı çok güzeldi RAFFLES Hotel'de konaklama muhteşemdi.Kabeyi camdan izliyorsunuz Rehberimiz Selahattin bey'e , transfer görevlisi Mesut Bey'e ve turda emeği geçen herkese teşekkürler :)

10.0
Güler YAMAN
11 şubat turunda medinede kaldığımız Movenpick oteli harika bir mimariye sahipti,belkide umre turlarında bu kadar lüks olmamalı diye düşünüyorum. Görevlileriniz de çok iyi ve sıcak ilgilendiler. Zaten grubumuzda herkes çok memnundu.

10.0
Mehmet Ali AÇIKALIN
Diğer yorumlarda da belirtildiği gibi gerçekten işini seven ve bilen insanlardan oluşan bir acente. Hizmetleri son derece güzel. İlgileri ve bilgileri yeterince ve kararında. Artık umreye gideceğim zaman tercih listemde ilk siz varsınız.

9.4
Ferhat ÜNALAN
Selamun aleyküm. 29 Aralık - 04 Ocak tarihleri arasında düzenlemiş olduğunuz 7 günlük Umre programınıza 2 aile olarak (Ünalan ve Kotan aileleri) katıldık. Programdan baştan sona kadar çok memnun kaldık ve teşekkür etme gereği hissettik. Gerek çalışanların tutum ve davranışları, donanımlı olmaları, gerek sağlanan hizmet, gerekse konaklama kalitesi gerçekten takdire değerdi. Bizlerle birebir ilgilenen İstanbul'da , Muhlis Bey'e, Soner Bey'e Medine'de Cengiz hocamıza, Rezzuk Bey'e, Mekke'de Osman hocamıza, Mustafa Bey'e ve emeği geçen diğer tüm çalışanlarınıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bir daha ki organizasyonda görüşmek üzere Allah'a emanet olunuz.

10.0
ASLI YAR
Şubat ayında altı kişi olarak katıldığımız Umre seyahatimizden son derece memnun olarak ayrıldık hatta hiç bitsin istemedik. İnançtur bünyesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Otellerin ibadet yerlerine yakınlığı, gezi programlarının katılımcıların fiziki durumları düşünülerek hazırlanması, önemli ziyaretlerin gerçekleştirilme saatleri, gerek Mekke gerek Medine de bizlere eşlik eden tur rehber ve hocalarımızın titiz ve özverili çalışmaları için tekrar çok teşekkürler.

10.0
ORHAN ÖZBEK
BİR HAFTALIK UMRE ZİYARETİMİZİN ARDINDAN ÇOK MEMNUN OLDUĞUMUZU ,ORADA GÖRÜLECEK ,GEZİLECEK YERLERİ REHBERLERİMİZ NEZARETİNDE İYİCE AÇIKLANARAK YARDIM GÖRDÜK. ALLAH(CC) HEPSİNDEN RAZI OLSUN.EŞİMLE(FERNİYAZ) AYNI MENNUNİYETİMİZİ İLETİYORUZ.SELAM VE DUALARIMIZLA...

9.3
Namık CEYHAN
15 Şubat 2018 de 10 günlük Umre turuna Konya'dan katıldım, her şey çok planlı ve programlı şekilde yürütüldü. İstanbul ekibine, Medine'de ki ve Mekke'de ki ekibe ve bizimle hep yanımızda olan hocalarımıza çok teşekkür ederim. Tadı damağımızda kalan bir Umre seyahati oldu. Allah (c.c) hepinizde razı olsun.

9,5
Mehmet ÇELİK
Harika bir umre turu ibadeti geçirdik, emeği geçen herkes teşekkürler. Şirketin umre fiyatları daha avantajlıydı. Bunun için tereddüt etsek de neden şikayet almayan bir acente olduğunu umrede hizmetiyle kanıtladılar.

10
Tuğba ÇİLEK
Umre turu süresince yardımlarını esirgemeyen güler yüzlü çalışanlarınız başta selahattin beye teşekkür ederiz. Kuradan çıkarsak inşallah Hac ibadetinde umrede olduğu gibi sizi tercih edeceğiz.

9,5
Mustafa AKYOL
Mekke personelinize Çok teşekkür ederim, ailem ve birlikte tura katıldığım diğer arkadaşlarım adına ,oteller,rehberlik,herşey denildiği gibi ve güzeldi

9,5
Büşra ÇAM
Otellerinizi herkese tavsiye edeceğim. Konumu, temizliği ve personellerin nezaketi için teşekkürler.

10
Hayati YILMAZ
şirketinizle 17 şubat 2013 te 80 kişilik bir kafile ile umreye gittik,Giderken bazı tereddütlerimiz vardı ama hiç bir şey olumsuz geçmedi , emekleriniz için teşekkürler.

9
Mehmet Savaş UZUN
Zaten anlamı çok yüksek olan mübarek topraklara ziyareti, hizmet ve ahlaklı yaklaşımlarla daha anlamlı kılan dinamik bir hizmet aldım . Emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

8,5
Füsun ALTINOK
Şubat ayında katıldığımız umre programında her şey son derece güzeldi. Sadece şunu belirtmek isterim programda öğlen yemeği dahil olsa daha memnun olur müşterileriniz . Onun dışında çok güzel ve huzurlu bir yolculuk oldu.

9
Ahmet ÇELİK
Çok güzel bir umre geçirdik. Sizi internet üzerinde buluşmuştuk. Genelde yorumların tamamı olumluydu. Hizmetinizi ve oradaki kalite farkınızı görünce neden herkesin çok memnun kaldığını daha iyi anladım. Otel güzel, rehberler güzel, yemek güzel zaten Mekke ve Medine yeri bambaşka. Sorun yaşamadan dönüş yaptık. Çok teşekkürler

9,5
Av.Berra İZCİ
Otellerin standardı ,personel ilgisi, uçuşlarımız ,araçlar her şey güzeldi.

10
Özkan BALCI
Mahmut bey kardeşime ve değerli ekibine Balcı ailesi adına teşekkür ederim, Oteller ,araçlar ,rehberler her şey mükemmeldi.

10
Kader PARMAKSIZ
Ailecek turunuz ile gitmiş olduğumuz Umre Programından memnun ayrıldığımız sizlere bildirmek istedik , özellikle Mekke personeli çok ilgiliydi.

9,5
Metin Cem KAYIKÇI
Bizler için görüşleri çok değerli olan tüm bayilerimizden organizasyonunuz için teşekkür ifadeleri aldık,onlar adına İnanç Tur'a teşekkür ederim.

10
Ender AKÇAOĞU
Yoğunluk ve inşaat çalışmalarına rağmen tur proramının hiç aksamaması taktire şayandı,Amerikadan gitmek isteyen herkese tavsiye ettiğimi söyleyebilirim,Mahmut beye teşekkürler.

10
Yüksel ONUR
Allah hepinizden razı olsun, çantaları dahi taşıtmadınız, herşeyi önceden çok güzel hazırlamıştınız, herkese tavsiye edeceğim şirketinizi.

10.0
Tufan DEMİR
13 nisan 2015 tarihinde tur şirketinizle Umreye gitmek nasip oldu ,başta misafirleriniz için seçtiğiniz oteller yakınlıkları sebebi ile ibadet yapmamızı çok kolaylaştırıyordu , rehberlik ve hocalarınıza binlerce yüzbinlerce kez teşekkür ediyorum ,Genel müdüründen çaysına hepinizden Allah razı olsun

9.9
Gökhan DOĞAN
29 aralik 2 ocak umre programinizdaydim hem Medine hem mekke ziyaretlerimiz Cok guzel gecti oradaki hocalarimizdan ve bize yardimci olan kardesler den allah razi Olsun Ben tura yurt disindan katilmistim benim butun katilimla alakali islerimi kolaylastiran Soner Bey ede ayri tsk etmek istiyorum. Bir daha gidersem yada gidecekler olursa yakin cevremden tercihim ve referansim siz olursunuz

10
Emre DEMİR
İşini hakkıyla yapan bir acente. Verdikleri hizmet, verdikleri her sözü tutmaları ve bu işin gönülden yapmaları benim için yeterli sebep.

9
Mehmet ÖZDEMİR
Her şeyden önce işlerini severek yapıyorlar. Otellerden, çantalara, rehberlerden, İstanbul ofis personeline herşeyde farklı ve güzel bir havaları var. Her zaman tercih ediyorum. Tebrik Ediyorum.

9,5
Ayşe TÜRKOĞLU
Konya'dan programa katıldık. Yolculuk çok kolay oldu, Ücretsiz sağladıkları uçuş ile Konya'dan İstanbul'a gittik. Oradan da aktarma uçakla bavul taşımadan Medine'ye ulaştık. Gerçekten değerli hocalarınız var. Onlardan çok şey öğrendik ve feyizli ve güzel bir umre oldu.

10.0
Salih TEZCAN
İzmirden katıldık umre turuna. İnternetten bulmuştuk İnanç Turizmi. Ama tüm konularda çok nettiler. Benim tercih sebebim net olmaları ve aktarma uçuş hizmeti oldu. Dedikleri her sözü tuttular. Çok teşekkürler. Keşke Kudüs ve Bosna turları da düzenleseniz. Bu kalitede bir acenteye ihtiyaç var.

10
Hilal AYDOĞAN
Çok güzel bir umre geçirdik. Bizim turumuzda memnuniyet 100%'dü. Diğer acenteler aynı otele, daha düşük hizmetle ( mesela otelde bekleyen rehberleri yok ) 200$ daha fazla bedelle getirmiş. Başarılarınızın devamını diliyorum.

10
Didem KUMTEPE
Umre turuna 10 kasim 2016 tarihinde katildim. İşletmeye, saygıdeger hocalarımıza ve tum İnanç Turizm ekibine cok tesekkur ederim. ilgilerine ve bilgilerine hayran kaldim. Hersey icin cok tesekkurler. tek basima genç bir bayan olarak katılmama rağmen herşey fazlasıyla güven vericiydi.

10
Hasan EKDİ
2017 mart ayinda yapilan umre turuna katildim. Organizasyonun ilk anindan itibaren ilgileri ve nezaketlerinden dolayi ilk oncelikle muhlis bey kardesime ve degerli mehmet hocama sukranlarimi sunmak isterim. Her şey fazlasıyla dusunulmus titizlikle hazirlanmış bir umre programi yasadim. Tüm İnanc Turizm ailesine emeği gecen arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. Hasan Ekdi

10
Emin ÖZEN
5 yıldızlı umre hizmeti verip bu fiyatları yakalayan tur firması bulmak gerçekten zor. En az 6-7 firmayla umreye gittim. İnanç tur umre şirketleri içinde kalite,hizmet ve fiyat konusunda sektörünün önünde bir acente. Özellikle Mahmut Beye teşekkür ediyorum.

10
Hasan ÖZTÜRK
Bizim için en önemlisi sözünü tutan bir umre şirketi olmasıydı. Otelleri Mövenpick, havayolu Thy, rehberler gerçekten çok iyi. Umre fiyatları da verilen otellere göre çok iyi. Teşekkürler

10
Halil ÖZTÜRK
Eğer sorunsuz ve huzurlu bir umre tur şirketi arıyorsanız reklam gibi olacak ama doğru yerdesiniz. Biz geniş bir aileyiz, kardeşler, amcalar vs. biz daha önce çok daha pahalı turlar sunan bir acenteyle gidiyorduk. Onlarla bile sorun yaşıyorduk. Allaha şükür İnanç Turu keşfettik. Yani çok düşünmeyin iyi yerdesiniz.

10
Kadri ULUDAĞ
2015 senesinde on günlük ümreye gitmiştik çok ama çok memnun kalmıştık ondan dolayı inşaallah bu sene kasımın 19 da gideceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum Allah muvaffak etsin.

9
Sermin CİLDAĞ
Aydın ve İstanbuldan 10 kişi olarak gittik herşey çok güzel organize edilmiş konaklama yemekler personelin ilgisi harikaydı çok rahat umremizi yaptık allah nasib ederse bu yılda gitmek istiyorum emegi geçenlerden allah razı olsun

9.7
Halil ibrahim AKIN
Selamınaleyküm Allah cc. sizlerden razı olsun hepinize teşekkür ederiz. 3. ümremizide sizlerle birlikte yaşamak nasip oldu inşallah rabbimizin izni nice ümreleri birlikte geçirmek nasip olur. Saygılarımızla,

10
Murat YURDAKUL
İzmirden eşimle 10 aralık da 7 günlük umre ye ilk kez katıldık.100 puan üzerinden 100puan.Hocalarımın isimlerini unuttuğum olur diye yazmıyorum.Rabbim hepsinden razı olsun.

9,5
SERKAN CAN
7 GÜNLÜK SEHAHATİMİZ BOYUNCA BİZE GÖSTERDİKLERİ GÜLER YÜZLÜLÜK VE YARDIMLAR İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİZ . BEN YAKINLARIMA TAVSİYE ETMEYE BAŞLADIM BİLE.OTEL KONUMU MÜKEMMEL.ÇOK PROFOSYONELCE YAKLAŞTILAR,OTEL YEMEKLERİ ÇOK LEZZETLİ VE TEMİZDİ. EŞİMİN DOĞUM GÜNÜNE PASTA İÇİN YARDIMCI OLAN MEDİNEDEKİ GÖREVLİYE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. ALLAH NİCELERİNİ NASİP EDER İNŞALLAH...

10
Şevki EKŞİ
Merhaba, Tüm ekibe ilgi, alaka, yardım ve anlayışları için çok teşekkür ederim. Gerçekten de kaliteli mekanlarda ,kaliteli elemanların sayesinde huzurlu, sorunsuz bir umre yaşadık. Özellikle fikir alma aşamasında Muhlis Bey e, Medine'de Mehmet Bey e ve kardeşine, Mekke'de Osman Bey e çok teşekkür ediyorum, inanılmaz duygular içerisinde dolu dolu 10 gün yaşadık, hakkınızı helal ediniz, saygı ve sevgilerimle.

10.0
Nuray Saygili
Bizlere bu manevi ortamda gostermis oldugunuz misafirperverlik icin cok tesekkur ederiz. Medinede ucaktan inip Mekke deki otelimize kadar valizlerimize elimizi surdurmediniz. Medinede Yusuf ve Razzuk hoca Verdiginiz bilgiler ve ilginize tesekkurler. Mekkede Osman hocam derin bilgisi ile bizlere cok sey katti. Adini hizir koydugum Fedai kardesim ne istegimiz varsa canla basla calisti. Ne istersek elinden gelenin en iyisini yapti. Tesekkur ederiz Inanc tour ve bu guzel ekibe. Tekrar geldigimiz de de ayni ekiple yeniden kutsal topraklarda bulusmak dilegi ile.

9.7
Cemal Saygılı
Sayın inançtur yetkilileri firmanızla yapmış olduğumuz umre yolculugumuzda bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanıza teşekkür eder, verilen hizmetlerde ekibinize başta fedai bey olmak üzere Medine ve mekkede ki Yusuf Rezzuk ve Osman hocalara teşekkür eder böyle bir ekibe sahip olduğunuz için sizleri de tebrik ederiz. Bir dahaki yolculugumuzda aynı ekiple buluşmak üzere saygılarla

Unutulmaz Umre

İnanç Tur; maddi ve manevi olarak en iyi umre hizmeti almanız için yıllardır büyük bir özenle çalışmaktadır. Otellerden, rehberlere, havayolundan, hocalara en iyileriyle her zaman yanınızdayız.

Sizi Arayalım veya Hizmet Al